Gimnazija,  Osiągnięcia

Wasze nazwiska zostały wpisane złotymi literami w historii naszego gimnazjum

10 września w Wielofunkcyjnym Centrum Kultury w Rudominie zostali uhonorowani najlepsi uczniowie i nauczyciele rejonu wileńskiego. Podczas tej uroczystej ceremonii wręczenia nagród z rąk Mer Samorządu Rejonu Wileńskiego Marii Rekść, Kierowniczki Wydziału Oświaty Sofii Segen  oraz Zastępcy Dyrektora Administracji Samorządu Alberta Narwojsza uhonorowano 75   abiturientów oraz 40 nauczycieli. Uczniowie uzyskali najwyższe wyniki na państwowych egzaminach dojrzałości oraz zwyciężyli w republikańskich olimpiadach i konkursach, rozsławiając swoimi osiągnięciami rejon wileński.

Abiturienci szkół Samorządu Rejonu Wileńskiego najlepiej złożyli państwowy egzamin dojrzałości z języka obcego (rosyjskiego)– aż 47 uczniów uzyskało maksymalną liczbę 100 punktów. Wśród tych 47 abiturientów  5 moniuszkowców uzyskało 100 punktów . To ich nazwiska zostały wpisane  złotymi literami w historii naszego gimnazjum:

Iwona Mikulska

Weronika Kochańska

Wiktoria Pyż

Agata Borysewicz

Michał Szypkowski

W obecności nauczycieli i gości abiturienci uroczyście zostali nagrodzeni dyplomami gratulacyjnymi  przez Mer Rejonu Wileńskiego i obdarowani eleganckimi zegarkami .

Za znaczący wkład w wyniki osiągnięte przez uczniów w nauce wyróżniona zostala także nauczycielka metodyk z języka obcego (rosyjskiego) Anna Czerniawska.

Jesteśmy dumni i gratulujemy naszym uczniom, którzy uzyskali wysokie wyniki na egzaminie z języka obcego (rosyjskiego).

Odnowione: 17.01.21