Gimnazija,  Osiągnięcia,  Sport

Zdalne zintegrowane zajęcie wychowania fizycznego ,, Dlaczego warto być aktywnym fizycznie?“

18 i 22 grudnia uczniowie klas 5-7 wzięli udział w zajęciu zintegrowanym wychowania fizycznego ,,Dlaczego warto być aktywnym fizycznie?“ Uczniom spodobał się wykład o aktywności fizycznej. Mieli  okazję zagrać w grę przez program „Kahoot“. W klasie szóstej pierwsze miejsce zdobył  Ewaldas Łobowkinas, drugie – Urte Ajdukaite, trzecie – Kamila Gudaniec. W klasie siódmej pierwsze miejsce zajęła  Ewa Łukaszewicz, drugie – Krzysztof Szypkowski, trzecie – Danielus Aszkełowicz. Dziękujemy   Biurowi ds.Zdrowia miasta Wilna „Vilnius sveikiau“ za możliwość udziału w tym zajęciu.

Nauczycielka od wychowania fizycznego Anna Czerniawska

Odnowione: 22.01.21