SUSIPAŽINIMAS SU KULTŪROS PAVELDU LIUBAVO DVARE

Rugsėjo 24 d. II G ir IV G klasių mokiniai su lietuvių kalbos vyresn. mokytoja Alina Podvorska ir  technologijų vyresn. mokytoja Teresa Narvoiš lankėsi Liubavo kaime.  Liubavo dvaro malūne vyko pamoka už mokyklos ribų ,,Susipažinimas su kultūros paveldu Liubavo dvare“. Susipažinę su Liubavo dvaro aplinka ir ekspozicija, mokiniai daug sužinojo apie savo šalies istoriją, architektūrą, senąsias technologijas ir atsinaujinančius energijos šaltinius. Liubavo dvaro malūne mokiniai nusikėlė mintimis į laikmetį prieš šimtą metų, senovinį akmeninį malūno pastatą, kuriame esančios įvairios technologijos veikia net ir dabar. Liubavo dvare skleidžiama ir pavyzdžio jėga – tai nevyriausybinės organizacijos pastangomis išsaugoto kultūros paveldo geroji patirtis.

Atnaujinta: 2021.09.24