Gimnazija,  Laimėjimai,  Sportas

Integruotas fizinio ugdymo užsiėmimas ,,Kodėl svarbu būti fiziškai aktyviam?“

Sausio 18 ir 22 d. 5-7 kl. mokiniai turėjo integruotą fizinio ugdymo užsiėmimą ,,Kodėl svarbu būti fiziškai aktyviam?“. Bendrojo ugdymo įstaigų visuomenės sveikatos priežiūros skyriaus kinezeterapeutė Beatričė Viliušytė supažindino mokinius su fizinio aktyvumo principais. Mokiniai nebijojo užduoti klausimus ir kartu su mokytoja  gauti atsakymus žaisdami „Kahoot“ programoje. Šeštoje klasėje pirmą vietą laimėjo Evaldas Lobovkinas, antrą – Urtė Aidukaitė, trečią – Kamila Gudanec. Septintoje klasėje pirmą vietą laimėjo  –  Eva Lukaševič, antrą – Kšyštof Šipkovski, trečią –   Danielius Aškelovič. Dėkojame Vilniaus m. savivaldybės visuomenės sveikatos biurui ,,Vilnius sveikiau“ už naudingą integruotą fizinio ugdymo užsiėmimą. Mokiniai patobulino savo žinias ir  puikiai, naudingai praleido laiką.

Fizinio ugdymo mokytoja Ana Černiavska

Atnaujinta: 2021.01.22