Pradinių klasių kampelis

Kultūros paso edukacinis užsiėmimas „Medinis knygos skirtukas“

2018 m. spalio 19 d.  gimnazijoje vyko Kultūros paso edukacinis užsiėmimas „Medinis knygos skirtukas“, kuriame dalyvavo 1-4 klasių mokiniai.

Užsiėmimo tikslas – supažindinti su knygos skirtuko atsiradimo ir raidos istorija, apžvelgiant skirtingų laikotarpių ir šalių knygos skirtukus.

Teorinės dalies metu mokiniai supažino su knygų skirtuko atsiradimo istorija, siekiančia senovės Egipto laikus. Vaikai galėjo ne tik apžiūrėti skirtingų laikmečių knygų skirtukus, pagamintus iš įvairių medžiagų, bet ir atlikti užduotį – muziejaus angelų kolekcijoje surasti knygos skirtukus su angelo motyvu.

Praktinės dalies metu kiekvienas mokinys, pasinaudojęs pateiktais pavyzdžiais, su džiaugsmu dekoravo medinį knygos skirtuką. Po užsiėmimo mokiniai laimingi grįžo į savo klases nešini savo pagamintais knygos skirtukais.

Mokyklos kultūros paso koordinatorė Anželika Spiridovič

Atnaujinta: 2018.11.22